D.U.K.

- Ar šis džemperis yra skalbiamas skalbimo mašinoje?

Taip šis džemperis yra skalbiamas skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje. Nerekomenduojames išskalbus džiovinti džiovyklėje, paprastai šis džemperis išdžiūna greitai.

- Iš kokios medžiagos pagamintas drabužis?

HOODBLAN džemperis yra pagamintas tik iš aukščiausios rūšies flanelės ir šerpa vilnos audinio, kurio sudėtis 100% poliesteris, todėl mes garantuojame PREMIUM kokybę.

- Ar džemperis visada išlieka minkštas?

Taip mūsų džemperis visada išliks  ne tik minkštas, bet ir švelnus, net ir po skalbimo. 

- Ar galiu nusipirkti kitoje parduotuvėje tokį patį džemperį?

Deja HOODBLAN džemperį galite įsigyti tik mūsų www.hoodblan.com parduotuvėje, todėl užtikriname jog jausitės unikaliai. Mūsų drabužių dizainai yra unikalūs.

KITI DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

- Ar šis džemperis yra tinkamas 140 kg žmogui?

Taip jis yra tinkamas. Tai yra padidinto dydžio džemperis, todėl yra tinkamas visiems. Kuo žmogus yra mažesnis, tuo džemperis jam yra didesnis.

- Kokį dydį išrinkti savo vaikui?

Turime du vaikiškus dydžius: 64 cm ilgio ir 84 cm ilgio. 64 cm ilgio džemperis rekomenduojamas nuo 1 iki 1,3 m ūgio, 84 cm ilgio džemperis rekomenduojamas nuo 1,3 iki 1,5 m ūgio. Jeigu ūgis didesnis nei 1,5 m, tada rekomenduojame rinktis suaugusiųjų dydžio džemperį.

 - Kaip greitai aš gausiu prekę?

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekės pristatomos per 3-6 darbo dienas (dažniausiai pristatoma per 3-5 d.d.). Jei prekės sandelyje nėra, pristatymo laikas yra iki 45 darbo dienų.

 - Ar gausiu užsakymo patvirtinimą po pirkimo?

Taip, patvirtinimas visada yra išsiunčiamas nurodytu elektroniniu paštu.