Privatumo politika

HoodBlan.com nori užtikrinti, kad Jūsų duomenys būtų saugūs, todėl Jūsų pirkimo informacija perduodama tik užsakymų tikslais, Jūsų el. paštas ir telefono numeris mums reikalingas, kad galėtume sklandžiai vykdyti užsakymus ir informuotume apie Jūsų būklę taip pat, kad galėtume siųsti dovanas (dovanų kuponus tam tikroms prekėms su trumpa informacija apie jas). Jūsų asmeniniai duomenys yra renkami užsakymų tikslais. 

HoodBlan.com nesiunčia naujienlaiškių ar reklaminių pranešimų ar naujienlaiškių el. paštu ar telefonu, tačiau ateityje yra numatyta tokia galimybė, tačiau tik gavus Jūsų sutikimą pagal Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytą tvarką. Jūsų vardas ir užsakyta prekė gali būti atvaizduojama mūsų internetinėje parduotuvėje kaip atliktas užsakymas, tačiau Jūsų telefono numeris ir el. paštas yra saugomas ir neperduodamas trečiajai šaliai, nebent užsakymo vykdymo tikslais t.y. kad Jums galėtų paskambinti kurjeris ar kad galėtume informuoti Jus apie užsakymo būseną ar pasikeitimus. Taip pat Jūsų duomenis gali būti perduoti trečiosiom šalim jeigu yra teisiškai reikalaujama ir jeigu teisinis subjektas pvz. valstybės institucija turi įgaliojimus pareikalauti tokios informacijos. Jūsų sąskaitos iš kurios mokėjote mes nesaugome, tačiau ji yra saugoma opay.lt kuri atsako už Jūsų duomenų privatumą ir saugumą. Jūsų sąskaitos duomenis mes naudojame tik pinigų grąžinimo tikslais ar su tikslu kompensuoti Jūsų nuostolius, sąskaitos numerio ir kitų bankinių duomenų mes nesaugome savo sistemoje. Slapukais norime užtikrinti geresnį sistemos veikimą ir juos naudojame pakartotinės rinkodaros tikslais, naršydami ir paspausdami sutikti su slapukais Jūs sutinkate, kad mes juos naudotume pakartotinės rinkodaros tikslais ir sklandesniam bei patogesniam svetainės turinio atvaizdavimui. Užsisakę prekę iš www.HoodBlan.com Jūs automatiškai sutinkate su mūsų privatumo politika. Jeigu norite ištrinti savo asmeninius užsakymo duomenis iš 

HoodBlan.com sistemos – Jūs galite susisiekti el. paštu pagalba@HoodBlan.com ir mes paprašysime patvirtinti Jūsų sprendimą atsakant į mūsų laišką, Jums patvirtinus – Jūsų duomenys vardas, pavardė, užsakymo numeris, el. paštas, telefono numeris ir adresas bus ištrinti iš mūsų sistemos negrįžtamai.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.